Zajecia elektroniczne
TECHNIKI CYFROWE

Liceum, technikum

Zajęcia dedykowane dla uczniów szkół ponadpodstawowych interesujących się elektroniką. Na zajęciach opanujesz podstawy techniki cyfrowej.

Jesteś uczniem liceum lub technikum? Chcesz zrozumieć współczesną technikę cyfrową?
Zapraszamy Cię na zajęcia elektroniczne TECHNIKI CYFROWE.

W trakcie kursu uczniowie poznają po kolei wszystkie najważniejsze elementy współczesnych układów elektronicznych oraz podstawowe prawa fizyki kierujące zachowaniem układów cyfrowych. Samodzielnie konstruujemy bramki logiczne oraz proste układy wykorzystujące te bramki. Uczymy się wykorzystywać w swojej pracy układy scalone.

Materiał realizowany na kursie jest całkowicie pomijany przez program szkolny. Na zajęciach nie wymagamy wstępnej wiedzy z elektroniki.

Kurs trwa 1 semestr i obejmuje 12 spotkań trwających 2 godziny lekcyjne z 10 minutowa przerwą.
Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 10:00-11:40.
Grupy liczą maksymalnie 12 osób.
Koszt zajęć: od 27 zł za odzinę lekcyjną.

Aby zapisać się na zajęcia prosimy wypełnić formularz, wybierając preferowaną lokalizację zajęć.