Zajęcia laboratoryjne
Pracownia FIZYCZNO-chemiczna

Klasa VII

W czasie zajęć pokazujemy uczniom eksperymentalny charakter fizyki oraz chemii. Stawiamy pytania, po czym planujemy i przeprowadzamy doświadczenia.

Zajęcia laboratoryjne w Pracowni fizyczno-chemicznej to uzupełnienie teoretycznych lekcji szkolnych o zaawansowane doświadczenia.

Posuwamy się zgodnie z programem szkolnym i skupiamy się na ilustrowaniu wiedzy nabytej w szkole samodzielnie przeprowadzanymi doświadczeniami. Każdego tygodnia samodzielnie wykonujemy eksperymenty naprzemiennie chemiczne i fizyczne ilustrujące zjawiska, o których uczyliśmy się w szkole.

Kurs PRACOWNIA FIZYCZNO-CHEMICZNA dedykowany jest wszystkim uczniom klas VII, którzy chcą dogłębnie poznać świat fizyki i chemii.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w godz. 17:00-18:40 w wybrany dzień tygodnia pn. - pt.