Spotkania z matematyką

Klasy V-VI
on-line

Zajęcia prowadzą do lepszego zrozumienia zagadnień omawianych w szkole. Omawiane zagadnienia tłumaczone są w nieco inny niż w szkole sposób, tak aby tematy często sprawiające dzieciom trudności, takie jak działania na ułamkach, przekształcanie równań, wyrażenia algebraiczne, stały się w końcu zrozumiałe.

Zajęcia realizowane są w następujących po sobie 4-5 zajęciowych blokach tematycznych. Każdy blok stanowi zamkniętą całość, przybliżającą uczniom dane zagadnienie.

Ćwiczone umiejętności są potrzebne nie tylko w samej matematyce, lecz także na przykład w fizyce czy informatyce. Zdobyte na kursie umiejętności sprawią, że znaczna część elementarnych zagadnień z matematyki, fizyki czy informatyki stanie się w końcu zrozumiała. Umiejętności te bardzo przydadzą się kursantom podczas dalszej nauki w szkole podstawowej, na wszystkich innych zajęciach naszej szkoły oraz na dalszych etapach nauki.

Każdy blok zajęć obejmuje 5 spotkań trwających 2 godziny lekcyjne z 10 minutową przerwą. Zajęcia odbywają się on-line raz w tygodniu we wtorki, godz. 17:00.

Cena jednego bloku zajęć: 299,00 zł

Aby zgłosić dziecko na zajęcia prosimy wypełnić formularz