Ruszyły zapisy na wakacyjne zajęcia w Szkole Nauk Ścisłych

Wakacje już niedługo, ale z powodu sytuacji epidemicznej będą one inne niż do tej pory. W lipcu i sierpniu stacjonarnych spotkań z nauką nasza Szkoła nie będzie organizować, ale dla wszystkich spragnionych prawdziwych naukowych wyzwań mamy wakacyjne kursy on-line

Proponujemy trzy kursy wakacyjne online:

Każdy kurs prowadzi i wspiera merytorycznie nauczyciel z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online, który potrafi zajmująco przekazać nawet trudne tematy nauk ścisłych. Na kursach Chemia oraz Elektronika uczniowie pracują z dedykowanymi zestawami doświadczalnymi, które wysyłamy do domu. Wychodzimy naprzeciw obecnej trudnej sytuacji - dzieci mogą uczestniczyć w naszych zajęciach eksperymentalnych, niezależnie gdzie się znajdują: w domu, na działce czy nad morzem.