Zajęcia i opłaty

baner zio

Zajęcia w roku szkolnym 2020/2021

Prowadzimy zajęcia w grupach do 10 dzieci, w dwóch formach.

1. Zajęcia stacjonarne - tradycyjne cotygodniowe spotkania prowadzone przez naszych nauczycieli w wybranych szkołach w Warszawie. Zajęcia stacjonarne pozwalają dzieciom najlepiej przyswajać wiedzę, przeprowadzać bardziej zaawansowane eksperymenty pod okiem nauczyciela, a także łatwiej wymieniać się doświadczeniami z innymi dziećmi, obserwując wyniki ich eksperymentów.
  2. Zajęcia on-line – cotygodniowe spotkania z naszym nauczycielem przez komunikator Zoom. Nasze doświadczenia nabyte podczas stanu epidemii pozwalają nam prowadzić zajęcia online w sposób efektywny, merytorycznie porównywalny z zajęciami stacjonarnymi. W przypadku zajęć eksperymentalnych dzieci otrzymują dedykowany zestaw, który pozwala im realizować eksperymenty na zajęciach online. Dlatego właśnie nasze zajęcia online są unikalne - dziecko może wykonywać doświadczenia samodzielnie, pod nadzorem i ze wsparciem merytorycznym naszego nauczyciela podczas spotkania online.

Przedmioty

PrzedmiotForma zajęć
Nauki ścisłe stacjonarne
Chemia stacjonarne
Pracownia fizyczno-chemiczna stacjonarne
Astrofizyka on-line
Elektronika stacjonarne lub on-line
Matematyka on-line
Matematyka zaawansowana on-line

Aby zgłosić dziecko na zajęcia prosimy wypełnić formularz zapisów, wybierając preferowany dzień, godzinę i lokalizację zajęć.

Cennik

ZajęciaCena za dwa semestry zajęć
jednorazowa
w 2 ratach
w 4 ratach
w 10 ratach
stacjonarne 1999 zł 2 x 1079 zł 4 x 569 zł 10 x 249 zł
on-line 999 zł 2 x 539 zł 4 x 289 zł 10 x 129 zł

Rabaty

1. Za zgłoszenie na więcej niż jeden kurs (np. tego samego dziecka na dwa różne kursy lub za zgłoszenie rodzeństwa) – 5%.
  2. Za kontynuację:
    • dla dzieci, które już były na dowolnych naszych zajęciach - 5%,
    • dla dzieci, które już były na co najmniej dwóch naszych zajęciach - 10%.

Suma udzielonych rabatów nie może przekraczać 15%.

Opłaty dodatkowe

• zestaw wysyłkowy do elektroniki on-line: 159 zł (wliczony koszt wysyłki na terenie Polski)
  • ubranie ochronne na zajęcia z chemii, nauk ścisłych i pracowni fizyczno-chemicznej: 80 zł (jeżeli dziecko nie posiada własnego)

Lokalizacje

Zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 odbywają się w następujących lokalizacjach:

• Bemowo – Szkoła Podstawowa 363, ul. Rozłogi 10
  • Bielany – Szkoła Podstawowa 214, ul. Fontany 1
  • Ursynów – Szkoła Podstawowa 319, ul. Związku Walki Młodych 10
  • Ursynów – Niepubliczna Szkoła Podstawowa 151 im. S. B. Lindego, ul. Jana Rosoła 10

Rozpoczęcie zajęć

Zajęcia rozpoczynają się:

• grupy poniedziałkowe: 5 października
    • grupy wtorkowe: 6 października
    • grupy środowe: 7 października
    • grupy czwartkowe: 8 października
    • grupy piątkowe: 2 października
    • grupy sobotnie: 3 października

Zapisy przyjmujemy do końca września 2020. Dostępne terminy zajęć znajdują się w formularzu zgłoszenia.

Regulamin zajęć edukacyjnych jest dostępny tutaj.