Zajęcia w roku szkolnym 2024/2025

Prowadzimy zajęcia w grupach do 10 dzieci, w dwóch formach.

1. Zajęcia stacjonarne - tradycyjne cotygodniowe spotkania prowadzone przez naszych nauczycieli w wybranych szkołach w Warszawie. Zajęcia stacjonarne pozwalają dzieciom najlepiej przyswajać wiedzę, przeprowadzać bardziej zaawansowane eksperymenty pod okiem nauczyciela, a także łatwiej wymieniać się doświadczeniami z innymi dziećmi, obserwując wyniki ich eksperymentów.
  2. Zajęcia on-line – cotygodniowe spotkania z naszym nauczycielem przez komunikator MS Teams. Zajęcia prowadzone dla zajęć teoretycznych - które nie wymagają formy eksperymentalnej.

RekrutacjA

W roku szkolnym 2024/25 będziemy prowadzić zajęcia pracowni fizyczno-chemicznej oraz onlinowe zajęcia z matematyki i olimpijskie koło chemiczne. Zajęcia rozpoczynają się w październiku bieżącego roku szkolnego. Każdy kurs trwa 2 semestry i obejmuje 24 spotkania trwające 2 godziny lekcyjne.

Zapisy
Warunkiem zapisania na zajęcia jest zgłoszenie dziecka poprzez formularz zapisów

Opłata za zajęcia
Opłatę za zajęcia należy wpłacić po pierwszych zajęciach, przed drugimi zajęciami. Pozostałe wpłaty ratalne należy wpłacać w wyznaczonych przez Szkołę terminach.
Opłaty należy wpłacać na konto Banku Millennium S.A. 97 1160 2202 0000 0005 3887 2955.

Cennik zajęć w roku szkolnym 2024/25:

Płatność Zajęcia stacjonarne Zajęcia on-line
 jednorazowa  2 599 zł  1 739 zł
2 raty  2 x 1429 zł  2 x 969 zł
8 rat 8 x 379 zł 8 x 269 zł

Opłaty dodatkowe:

Ubranie ochronne na zajęcia stacjonarne: 99 zł (jeżeli dziecko nie posiada własnego).

Rabaty
Rabaty przyznawane są w uzgodnieniu ze szkołą. W przypadku gdy przysługuje Państwu rabat - prosimy o kontakt.

5% - za zgłoszenie na więcej niż jeden kurs np. tego samego dziecka na dwa różne kursy lub za zgłoszenie rodzeństwa
5% - za kontynuację (dla dzieci, które już były na dowolnych naszych zajęciach)

Suma udzielonych rabatów nie może przekraczać 10%.
Rabaty naliczamy wyłącznie od opłaty za zajęcia. W szczególności nie przysługują one przy ewentulanej opłacie rezerwacyjnej oraz za strój ochronny.

Regulamin zajęć edukacyjnych jest dostępny tutaj.

Pod linkiem dostępny jest również dokument w pdfformacie PDF.