Zajęcia w roku szkolnym 2020/2021

Prowadzimy zajęcia w grupach do 12 dzieci, w dwóch formach.

1. Zajęcia stacjonarne - tradycyjne cotygodniowe spotkania prowadzone przez naszych nauczycieli w wybranych szkołach w Warszawie. Zajęcia stacjonarne pozwalają dzieciom najlepiej przyswajać wiedzę, przeprowadzać bardziej zaawansowane eksperymenty pod okiem nauczyciela, a także łatwiej wymieniać się doświadczeniami z innymi dziećmi, obserwując wyniki ich eksperymentów.
  2. Zajęcia on-line – cotygodniowe spotkania z naszym nauczycielem przez komunikator Zoom. Nasze doświadczenia nabyte podczas stanu epidemii pozwalają nam prowadzić zajęcia online w sposób efektywny, merytorycznie porównywalny z zajęciami stacjonarnymi. W przypadku zajęć eksperymentalnych dzieci otrzymują dedykowany zestaw, który pozwala im realizować eksperymenty na zajęciach online. Dlatego właśnie nasze zajęcia online są unikalne - dziecko może wykonywać doświadczenia samodzielnie, pod nadzorem i ze wsparciem merytorycznym naszego nauczyciela podczas spotkania online.

Rekrutacja śródsemestralna

UWAGA!
Obecnie prowadzimy rekrutację na kolejny blok "Spotkań z matematyką":
* dla klas V/VI - blok 5 zajęć on-line; cena 349 złotych,
* dla klas VII/VIII - blok 5 zajęć on-line; cena 349 złotych.
Pierwsze zajęcia:
* klasy V/VI - czwartek, 18 listopada 2021, godz. 17:00,
* klasy VII/VIII - piątek, 19 listopada 2021, godz. 17:00.
O przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zgłosić dziecko na zajęcia prosimy wypełnić formularz zapisów oraz uiścić opłatę.

Regulamin zajęć edukacyjnych jest dostępny tutaj.

Pod linkiem dostępny jest również dokument w formacie PDF.