Zajęcia i opłaty

baner zio

Letnie spotkania z nauką on-line 2020

W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną postanowiliśmy zaproponować uczniom po klasach V-VII zajęcia on-line. Przygotowaliśmy trzy kursy:

Każdy kurs będzie składał się będzie z pięciu spotkań od poniedziałku do piątku. Zajęcia będą się odbywały w godzinach 9:00 - 12:00 z dwudziestominutową przerwą na drugie śniadanie około godziny 10:30.

Maksymalna liczebność grup to 9 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Nasza metoda nauczania polega przede wszystkim na samodzielnym wykonywaniu przez dzieci doświadczeń. W ten sposób dzieci zaczynają poznawać i rozumieć trudne tematy z nauk ścisłych w naturalny sposób. Dlatego właśnie nasze zajęcia online są unikalne. Dziecko otrzymuje dedykowany zestaw eksperymentalny, przygotowywany przez nas ściśle pod dany blok tematyczny. Dzięki temu dziecko może wykonywać doświadczenia samodzielnie, pod nadzorem i ze wsparciem merytorycznym naszego nauczyciela podczas spotkania on-line. Wychodzimy naprzeciw obecnej trudnej sytuacji - dzieci mogą uczestniczyć w naszych zajęciach eksperymentalnych, niezależnie gdzie się znajdują: w domu, na działce czy nad morzem.

Turnusy

Zajęcia odbywają się codziennie od godziny 9:009 do 12:00 w następujących terminach:

• Turnus 1 - 6-10 lipca 2020
  • Turnus 2 - 24-28 sierpnia 2020

Opłaty za kursy

PrzedmiotCena za kurs
Elektronika: Jak prosto zrobić rzeczy skomplikowane? 499 zł
Matematyka: Czy można wygrać z kasynem? 399 zł
Chemia: Skąd chemik bierze prąd? 499 zł

Aby zgłosić dziecko na zajęcia prosimy wypełnić formularz zapisów, wybierając preferowany turnus i kurs.

Regulamin zajęć edukacyjnych jest dostępny tutaj.