Zajęcia w roku szkolnym 2020/2021

Prowadzimy zajęcia w grupach do 12 dzieci, w dwóch formach.

1. Zajęcia stacjonarne - tradycyjne cotygodniowe spotkania prowadzone przez naszych nauczycieli w wybranych szkołach w Warszawie. Zajęcia stacjonarne pozwalają dzieciom najlepiej przyswajać wiedzę, przeprowadzać bardziej zaawansowane eksperymenty pod okiem nauczyciela, a także łatwiej wymieniać się doświadczeniami z innymi dziećmi, obserwując wyniki ich eksperymentów.
  2. Zajęcia on-line – cotygodniowe spotkania z naszym nauczycielem przez komunikator Zoom. Nasze doświadczenia nabyte podczas stanu epidemii pozwalają nam prowadzić zajęcia online w sposób efektywny, merytorycznie porównywalny z zajęciami stacjonarnymi. W przypadku zajęć eksperymentalnych dzieci otrzymują dedykowany zestaw, który pozwala im realizować eksperymenty na zajęciach online. Dlatego właśnie nasze zajęcia online są unikalne - dziecko może wykonywać doświadczenia samodzielnie, pod nadzorem i ze wsparciem merytorycznym naszego nauczyciela podczas spotkania online.

Przedmioty

PrzedmiotForma zajęć
Pracownia chemiczno-fizyczna "Foton" stacjonarne
Pracownia chemiczno-fizyczna "Elektron" stacjonarne
Elektronika on-line
Astrofizyka on-line
Matematyka zaawansowana on-line
Matematyka V/VI on-line
Matematyka VII/VIII on-line
Chemiczne koło olimpijskie on-line

Aby zgłosić dziecko na zajęcia prosimy wypełnić formularz zapisów, wybierając preferowany dzień, godzinę i lokalizację zajęć oraz wpłacić opłatę rezerwacyjną.

Cennik

ZajęciaCena za dwa semestry zajęć
jednorazowa
w 2 ratach
w 4 ratach
w 8 ratach
stacjonarne 2199 zł 2 x 1199 zł 4 x 649 zł 8 x 349 zł
on-line 1499 zł 2 x 819 zł 4 x 444 zł 8 x 239 zł
  1. Opłata za zajęcia płatna jest dopiero po pierwszych zajęciach.
  2. Od opłaty za zajęcia (jednorazowej lub od pierwszej raty) odliczana jest kwota równa wpłaconej opłacie rezerwacyjnej.

Wszystkie opłaty prosimy wpłacać na nasze konto bankowe nr: 71 1050 1025 1000 0092 6242 1432, prowadzone przez ING Bank Śląski S.A.

Rabaty

1. Za zgłoszenie na więcej niż jeden kurs (np. tego samego dziecka na dwa różne kursy lub za zgłoszenie rodzeństwa) – 5%.
  2. Za kontynuację (dla dzieci, które już były na dowolnych naszych zajęciach) - 5%,

Suma udzielonych rabatów nie może przekraczać 10%.
Rabaty naliczamy wyłącznie od opłaty za zajęcia. W szczególności nie przysługują one przy opłacie rezerwacyjnej, za strój ochronny oraz za zestaw elektroniczny.

Opłata rezerwacyjna

1. W chwili rejestracji dziecka na zajęcia pobieramy opłatę rezerwacyjną w wysokości 199 zł.
  2. Uiszczenie opłaty rezerwacyjnej jest warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników zajęć lub na listę rezerwową oraz udziału w pierwszych zajęciach.
  3. Kwota równa wpłaconej opłacie rezerwacyjnej odliczana jest od opłaty za zajęcia (jednorazowej lub od pierwszej raty).
  4. Opłata rezerwacyjna jest Państwu zwracana w całości bez żadnych potrąceń jeżeli:
    • Państwa dziecko trafi na listę rezerwową i po pierwszych zajęciach nie zwolni się żadne miejsce,
    • po pierwszych zajęciach okaże się, że nie zbierze się grupa i kurs zostanie rozwiązany.
    W takiej sytuacji pierwsze zajęcia będą dla Państwa bezpłatne.

Opłaty dodatkowe

1. Zestaw wysyłkowy do elektroniki on-line: 199 zł (wliczony koszt wysyłki na terenie Polski).
  2. Ubranie ochronne na zajęcia stacjonarne: 99 zł (jeżeli dziecko nie posiada własnego).

Lokalizacje

W roku szkolnym 2021/2022 zajęcia odbywają się w następujących lokalizacjach:

• Bemowo – Szkoła Podstawowa 363, ul. Rozłogi 10
  • Bielany – Szkoła Podstawowa 214, ul. Fontany 1
  • Ursus – Dom Kultury "Kolorowa", ul. Sosnkowskiego 16
  • Ursynów – Niepubliczna Szkoła Podstawowa 151 im. S. B. Lindego, ul. Jana Rosoła 10

Terminy

Wszystkie kursy startują w pierwszej połowie października. Poniżej prezentujemy daty startu poszczególnych kursów w zależności od dnia tygodnia.

• poniedziałek - 11 października 2021 godz. 17:00
  • wtorek - 12 października 2021 godz. 17:00
  • środa - 13 października 2021 godz. 17:00
  • czwartek - 7 października 2021 godz. 17:00
  • piątek - 8 października 2021 godz. 17:00
  • sobota - 9 października 2021 godz. 9:30

Zapisy przyjmujemy do 3 października 2021. Dostępne terminy zajęć znajdują się w formularzu zgłoszenia.

Regulamin zajęć edukacyjnych jest dostępny tutaj.

Pod linkiem dostępny jest również dokument w formacie PDF.